Pokazy pirotechniczne

Strony

Kategorie

Pokazy pirotechniczne

Polecam Wszystkim stronę: widowiska pirotechniczne.

Komentarze (0) 27.09.2007. 20:04

Sklep z fajerwerkami

Ludzie obecnie poszukują coraz to nowych rozrywek, ale to fajerwerki niegdyś nie wyszły z mody. To im poświęca się bardzo dużo czasu. Dawniej kupowało się je wyłącznie na bazarach, bo tam były dostępne. Obecnie to sklep z fajerwerkami jest miejscem, gdzie najlepiej jest się zaopatrywać we wszelkiego rodzaju asortyment pirotechniczny. Tam znajdziemy dobrej jakości petardy i fajerwerki, które można wykorzystać we wszelaki sposób.

Oczywiście trzeba robić wszystko rozważnie i pamiętać, ze z fajerwerkami nie ma żartów. Sklep z fajerwerkami zajmuje się dystrybucją niekiedy bardzo niebezpiecznych rzeczy. Warto wiec przed ich zakupem dobrze się zastanowić, czy jesteśmy na tyle odpowiedzialni aby je dobrze wykorzystać.

Komentarze (0) 14.03.2009. 22:26

Organizacja dużych pokazów fajerwerków

Zorganizowanie dużego pokazu fajerwerków w gruncie rzeczy nie jest takim prostym zadaniem. Amatorom używającym fajerwerków raz do roku podczas imprezy sylwestrowej może się wydawać, że taki pokaz to proste do zrealizowania zadanie. Wystarczy wziąć odpowiedniej mocy petardy i odpalić je. Jednak nic bardziej mylnego.


Profesjonalny pokaz fajerwerków to skrupulatnie przemyślana sprawa, nad którą trzeba pracować wiele godzin, aby wszystko wyszło jak najlepiej. Jeden drobny błąd i cały pokaz może się nie udać. Należy odpowiednio nakręcić klimat i podnosić stopniowo intensywność sztucznych ogni, aby zostawić najlepsze efekty na sam koniec. W Polsce działają już firmy zajmujące się profesjonalnie organizacją dużych pokazów fajerwerków.

11.10.2008. 03:23

<< Pierwszy < Poprzednia [1 / 2] Następna > Ostatni >>